Romantický folk

hudba od srdce k srdci

Leze na nás léto

6. 6. 2012 

Vážení, leze na nás léto. Jak se to projevuje? Různě. Například Jirka si začal brát kytaru do Brna a pilně na konci zkouškového cvičí. Vašek se vrátil do svých vysokoškolských let tím, že přechodně nosí brýle, které ho celou VŠ provázely. Celkově se to však projevuje především tím, že se kupí koncerty na festivalech i mimo ně. Takže jsme si lámali hlavu, jak vám to dokázat a hlavně, jak vám to ukázat. Až jsme na to díky jedné jmenované kapele, Hluboké nedorozumění, přišli. Tudíž jim za licenci dlužíme několik festivalových piv. Naše (potažmo i vaše, to bychom se vůbec nezlobili) plány na léto v Koncertech.

V souvislosti s tou mapkou vyhlašujeme i netradiční zápolení o nevšední ceny. Nastražte uši a pište si, třeba i za ně:

Kdo z vás se stihne zúčastnit alespoň 4 (slovy čtyř) našich koncertů uvedených na mapě, vyhrává účast na jedné z našich zkoušek + tričko Bonsai č. 3.

Navíc se nám nebezpečně přiblížil takový otevírací koncert v Písku. Bereme ho jako vstup do léta plného festivalů. Huráá. Přijeďte se s námi dotknout Písku a zahájit stíhací jízdu za účastí na naší zkoušce a tričkem. Hrajeme od 19.00 hned po lotyšském pěveckém sboru Prieks kur tu rodies, který si nemíníme nechat ujít. A vy byste taky neměli.

Přejít nahoru